Bérbe adná ingatlanát?

Budapest, VII. kerület, Erzsébet körút

Kiadó 35 m2 -es lakás, utcai és udvari kilátással

Petró Mária

+36704891153
Központi szám: +36/70-9355762

• 1 szobás35 m2
    • Bérleti díj: 210 000 Ft/hó
    • Kaució: 420 000 Ft
    • Rezsi: 14 000 Ft
    • Közös költség: 16 000 Ft

Paraméterek:

• Amerikai konyha: Nem
  • Beköltözhető: 2026-06-01
  • Berendezés: Berendezett, gépesített
  • Dohányzás engedett: Nem
  • Emelet: 4
  • Épület szintjei: 4
  • Fűtés: Cirkó
  • Kilátás: Utcai és udvari
  • Lift: Van
  • Méret: 35 m2
  • Minimum bérleti idő: 12 hónap
  • Parkolás: Parkoló övezet
  • Szobák száma: 1
Nyomtatás

Kiadó a VII. kerületben az OKTOGON TÉRHEZ közel az Erzsébet körúton, 1 szobás ( 35 m2 ) GALÉRIÁS lakás. IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT, BERENDEZETT, GÉPESÍTETT ( mosogatógép, klíma is). A lakásban konyha nappalival, a galérián hálószoba, fürdőszoba, előszoba található.

A közös költség 16.000,- Ft. A többi fogyasztás mérőóra alapján fizetendő. ( Közös költséggel együtt a havi átlagfogyasztás kb. 30.000,- Ft )

Közlekedése kiváló, 4, 6 villamos, M3, M2 metró a közelben.

A környéken számos bevásárlási lehetőség.
Két havi kaució és egy havi bérleti díj ellenében költözhető. Minimum bérlési idő 1 év.

Erzsébet körút
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545503_1.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545499_2.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545506_3.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545504_4.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545501_5.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545500_6.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545508_7.jpg
  • Erzsébet körút-budapest_vii_keruelet_erzsebet_koerut545498_8.jpg