Bérbe adná ingatlanát?

Budapest, VI. kerület, Andrássy út

Kiadó 68 m2 -es lakás, utcai kilátással

Petró Mária

+36704891153
Központi szám: +36/70-9355762

• 2 szobás68 m2
    • Bérleti díj: 300 000 Ft/hó
    • Kaució: 600 000 Ft
    • Rezsi: 23 000 Ft
    • Közös költség: 13 000 Ft

Paraméterek:

• Amerikai konyha: Nem
  • Berendezés: Berendezett, gépesített
  • Dohányzás engedett: Nem
  • Emelet: 1
  • Épület szintjei: 4
  • Fűtés: Cirkó
  • Kilátás: Utcai
  • Lift: Nincs
  • Méret: 68 m2
  • Minimum bérleti idő: 12 hónap
  • Parkolás: Parkoló övezet
  • Szobák száma: 2
Nyomtatás

Kiadó a VI. kerületben az Oktogonhoz közel, az ANDRÁSSY úton egy 2 szobás ( 68m2) lakás. A lakás BERENDEZETT, GÉPESÍTETT. Az ablakai az Eötvös utcára néznek. A lakásban konyha, nappali, hálószoba, fürdőszoba, előszoba található.

Közös költsége 13600,- Ft, ami tartalmazza a korlátlan vízfogyasztás díját. A többi fogyasztás mérőóra alapján fizetendő.
Közlekedése kiváló, 4, 6-os villamos M1, valamint az M2, M3-as metró 5 percre villamossal.
Két havi kaució és egy havi bérleti díj ellenében költözhető.

In the VI. district in a VERY POPULAR AREA near to Oktogon in Andrassy street a 68 sqm 2 rooms flat waiting for its new tenant for LONG TERM (min 1 year). THE FLAT TOTALY FURNISHED and EQUPPED. It includes a kitchen, living-room, badroom, bathroom, hall.

Common cost 13600.- HUF. The rest of the utilities shell be paid according based on compsumption.

Public transport is metro line M1, tram No. 4, 6, metro line M2, m3 near by.
Several restaurant and shopping possibility all around. With 2 month deposit and one month rental fee the flat can be moved in.

Andrássy út
Map cannot be displayed!
  • Andrássy út-budapest_vi_keruelet_andrassy_ut394173_1.jpg