Bérbe adná ingatlanát?

Budapest, I. kerület, Bérc utca

Kiadó 49 m2 -es lakás, panorámás kilátással

Marinkás Gergő

+36/70-9355762
Központi szám: +36/70-9355762

• 1 szobás49 m2
    • Bérleti díj: 400 000 Ft/hó
    • Kaució: 800 000 Ft
    • Rezsi: 5 000 Ft
    • Közös költség: 35 000 Ft
    • Energiatanúsítvány: B

Paraméterek:

• Amerikai konyha: Nem
  • Beköltözhető: 2026-05-24
  • Berendezés: Üres gépesített
  • Dohányzás engedett: Nem
  • Emelet: 3
  • Energiatanúsítvány: B
  • Épület szintjei: 3
  • Fűtés: Házközponti
  • Kilátás: Panorámás
  • Külön nyíló szobák: 1
  • Lift: Nincs
  • Méret: 49 m2
  • Minimum bérleti idő: 12 hónap
  • Parkolás: Parkoló övezet
  • Szobák száma: 1 + 1
Nyomtatás

BUDAPEST A LÁBAID ELŐTT! – Luxus panorámás lakás a Bérc utcában (I. kerület)

Van az a kilátás, amivel egyszerűen nem lehet betelni. Ha szeretnél minden nap arra ébredni, hogy a Budai Vár, a Lánchíd és a Duna kanyargó sziluettje köszönt az ablakodból, akkor megtaláltad az új otthonodat!

Az I. kerület legexkluzívabb részén, a Gellért-hegyen, egy csendes, biztonságos zsákutcában (Bérc utca) kiadó ez a kivételes adottságú lakás.

Amit a lakásról tudni érdemes:

A panoráma: Ritka, képeslapra illő örökpanoráma a városra és a Dunára.

Elhelyezkedés: Egy rendezett, tiszta, nyugodt kis társasház 3. emeletén található. A ház gondozott kerttel rendelkezik, ami szabadon használható.

Belső tér: 2 egymásból nyíló, szoba, tágas és kényelmes fürdőszoba, konyha, valamint egy különösen praktikus kamra. Előszoba beépített szekrénnyel.

Állapot: A lakás frissen festett, tiszta, azonnal költözhető állapotban van. Üresen kiadó, de ez igény esetén változhat.
Gépek közül megtalálható hűtő, tűzhely, mosogatógép.

Költségek: Közös költség 35.000 Ft/hó mely a szokásos dolgokon kívül tartalmazza a házközponti fűtés, és a korlátlan vízhasználat díját.